Donanım / Rfid Sabit Okuyucular

Motorola FX7500

Motorola'nın kurumsal uygulamalar için geliştirdiği Rfid okuyucusudur. Fiyatı ile de ön plana çıkan okuyucunun, opsiyonel Wifi ve Bluetooth desteği de vardır.

Motorola FX9500

Endüstriyel uygulamalarda daha uzak mesafelerden, fazla miktarda etiketi kısa sürede okumak gerekebilir. -105 dBm okuma hassasiyeti ile başka hiçbir okuyucunun algılayamayacağı kadar düşük sinyalleri algılayabilir.

Impinj Speedway

Impinj Speedway RFID okuyucular dünyanın en çok satan UHF RFID okuyucularıdır. 2 ve 4 anteni destekleyen iki farklı modeli vardır. 31.5 dBm Rf gücü ile yüksek performanslı okuyuculardır.

Impinj xArray

Genelde tavana asılarak kullanılan, farklı açılarda gönderdiği radyo dalgaları yardımıyla pasif etiketlerle konum ve yön tespiti yapabilen RFID okuyucudur. Bir okuyucu 139 metrekare alanı kapsayabilir.

Thingmagic M6

Mercury6 Thingmagic tarafından geliştirilen gerek kurumsal gerek endüstriyel ortamlarda kullanılabilecek, Wifi özelliği de içeren Rfid okuyucudur.

Thingmagic Astra

Bütünleşik anteni ve Wifi özelliği ile Astra, Uhf Rfid ile ilk tanışacaklara ve projelerileri için test amaçlı bir okuyucu arayanlara benzersiz bir seçenek sunmaktadır.

Nordic Id AR52

Nordic Id tarafından geliştirilen bu okuyucu 16 harici anteni desteklemesi ile diğer bütün Rfid okuyuculardan ayrılmaktadır.

Nordic Id AR55

Nordic Id'nin pasif etiketlerle konum ve yön tespiti yapabilen okuyucusu.